05

Бер
2018

Знайомтесь – команда KAMYOU!

Posted By : kamyou_admin/ 220 0

Кав’юк Вікторія

Директор

“Найкраща насолода у житті – робити те про що мрієш!”

Всі мої проекти, рішення, досягнення – виходять виключно з цієї фрази. З студентських років, користуючись програмами обміну – подорожую, навчаюсь, отримую фінансову винагороду, пізнаю весь всесвіт можливостей через бажання відкривати щось нове для себе і для інших.

 

Фасолько Вікторія

Виконавчий директор

“Життя – це подорож, а не пункт призначення”

На мою думку, в житті варто реалізувати себе в різних сферах, побувати в усіх куточках землі. Адже через 15-20 років, Ви будете  жаліти через те, що втратили стільки можливостей. Наша мета: допомогти перспективній молоді розвиватись через подорожі, вивчення мов, освіту та стажування за кордоном і втілювати свої мрії в реальність.

 

Піхота Вікторія

Менеджер по туризму

“З якого дива відвідувати одне і те ж місце, коли у світі ще стільки незвіданих куточків?!”

Подорожі для мене все. Хоча б раз у рік потрібно бувати в новому місці, країні. Я побувала в декількох країнах, була у багатьох куточках України, але це тільки початок. Мрію відвідати найвіддаленіші країни Землі – Австралія, Мексика, Аргентина. Тільки подорож є справжнім відпочинком, як для душі, так і для тіла.

Хомишин Наталія

Старший викладач-методист мовних курсів

“Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина”

Зараз спостерігається тенденція до вивчення  іноземних мов, щоб люди могли спілкуватися у будь-якій країні між собою. На мій погляд, це правильне рішення, адже мова — один з найвищих здобутків людської цивілізації. Вивчаючи іноземні мови, людина духовно зростає, збагачується і стає цікавою особистістю.Cаме тому працюю в  даній сфері і з радістю заохочую всіх до вивчення мов.

Жінчишин Тетяна

Консультант з питань освіти та стажування за кодоном

“Освіта це наймогутніша зброя , за допомогою якої можна змінити світ”

Одне із найважливіших , рішень у нашому житті це вибір майбутньої професії яке впливає на наше майбутнє. Це те що зробить з нас особистість, я дуже рада що працюю в цьому напрямку , та маю можливість брати участі у формуванні долі цілеспрямованої молоді.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.