Профорієнтаційне тестування

Профорієнтаційне тестування

Одним з найважливіших виборів в житті кожної людини є вибір професії. Цей вибір має бути добре обдуманий та спиратись як на зовнішні чинники, наприклад, наскільки високим є попит на ту чи іншу професію, так і на внутрішні – які схильності ви маєте, що вам більше до душі, та що у вас краще виходить. Пропонуємо пройти комплексне тестування, яке допоможе виявити власні схильності та здібності до різних видів діяльності.

Мета тесту – допомогти краще зрозуміти себе та вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність.

Тест розраховано на старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів віком від 14 до 25 років.

Кожен може пройти повне тестування і в результаті отримати індивідуальний комплексний звіт. Рекомендуємо пройти тестування без перерв та відповідати на питання максимально чесно й щиро.

Важливо пам’ятати: тестування – це лише інструмент, що має на меті допомогти краще розібратись у собі, тому його результат варто сприймати лише як рекомендацію, адже рішення про вибір напряму навчання та щодо майбутньої кар’єри є комплексним і зробити його, цілком покладаючись на результати тесту, неможливо.

Даний тест Ви можете пройти:

 самостійно за посиланням ТУТ , після цього менеджер зв’яжеться з Вами для консультаціїпро оплату та отримання результатів і консультації психолога.

 тест у нашому офісі, попередньо проконсультувавшись.

ПРОЙТИ ТЕСТ

Інформація щодо вартості тесту та консультація: info@kamyou.com.ua або +38 (097) 559 07 39

Залиште заявкуКонтакти

м. Тернопіль, вул. Замкова, 5, оф. 40

(0352) 252-444

edu@kamyou.com.ua