Тури

from103

Білоруський вікенд

Departure Date

19 Apr - 23 Apr

Duration

5 днів 4 ночей

Views

300

Maximum Seats

10

Включає

Страховий поліс
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
Супровід гіда
Проживання
Сніданки
Екскурсії

Опис туру

День 1

Київ - Мінськ

Збір у Києві.Місце зустрічі: Київський залізничний вокзал–Південний, при виході біля фонтану.Виїзд з Києва. Проходження українсько-білоруського кордону.Переїзд в Мінськ.Поселення в готель.Вільний час.Пропонуємо відвідати: Вогні вечірнього Мінська (Дорослий: 10€ / Діти: 10€) З настанням сутінків, коли затихає денна метушня, Мінськ змінюється в світлі вогнів. Ошатна вечірня ілюмінація і архітектурна підсвітка будівель вабить гостей і жителів столиці на проспекти та площі міста, створюючи атмосферу захоплення і свята. Для нас це буде унікальна можливість, потрапити на захоплюючу екскурсію по вечірньому Мінську. Місто здивує Нас широкими проспектами і численними парками, новітніми спортивними спорудами та сучасними торговими центрами. Старовинний житловий квартал Троїцького передмістя та історична забудова «Верхнього міста» занурять Нас в атмосферу минулих століть, створюючи романтичний настрій, а новий символ міста - Національна бібліотека, як мерехтливий «діамант» своєю незвичайною підсвіткою залишить незабутнє враження від зустрічі з «Вечірнім Мінськом».
День 2

МІнськ

Сніданок. А тим часом у Мінську (вхідний квиток) Мінськ - старовинне місто, перші згадки про яке відносяться до 1067. Місто має багату історію, традиції, це скарбниця старих церков і соборів. Ми відвідаємо найбільш цінні архітектурні пам'ятки міста: Кафедральний православний Свято-Духів собор і Кафедральний католицький собор Діви Марії, побачимо "Червоний" костел, найдавнішу вулицю Немиги, що починалася від дерево-фортеці - Мінського замку, і мальовниче Верхнє місто ... Ми побуваємо на площі Свободи, де знаходитися ратуша, гостинний двір і, торгові ряди. Прогуляємося по Троїцькому передмістю, де вирувало життя міста позаминулого століття і куди сьогодні тягнуть гостей музеї, сувенірні лавки, затишні кафе і забавні скульптури ... Вільний час в Мінську.Запрошуємо на екскурсію. Хатинь – Курган Слави (Дорослий: 16€ / Діти: 16€) В історії людства є ряд трагічних подій, пам'ять про яких повинна жити вічно, щоб служити повчанням наступним поколінням. Трагедія білоруського села Хатинь якраз відноситься до подібних похмурим, але повчальним моментів в історії. Приклад цього села послужив приводом для створення меморіального комплексу, що зібрав в собі все людське горе, які втратили в роки Великої Вітчизняної війни понад чверть своїх дітей. Меморіал виробляє неймовірно сильне психологічне враження на кожного, ступив на його посипану попелом землю. Пройшовши по бетонним стежками загиблого села, почувши траурний звук дзвонів, побачивши силуети труб спалених хат ... Під час екскурсії Ви не тільки дізнаєтеся історію окупаційних років, почуєте про кількість знищених сіл і розмірах концентраційних таборів, але відчуєте небувалу енергетику цього скорботного місця і розмір трагедії, спіткала звичайних людей. Хатинь стала ім'ям прозивним - символом людської жорстокості і божевілля, яке більш не повинно повториться. На зворотному шляху відвідування Кургану Слави. Повернення до Мінська.
День 3

Мінськ - Дудутки

Сніданок.Пропонуємо відвідати екскурсії: БелАЗ: в світі гігантів (Дорослий: 18€ / Діти: 18€) Хочете поринути в світ гігантської техніки, побачити машини, від звуку двигунів, яких здригається земля в кар'єрах найсуворіших і віддалених точок планети, спробувати дотягнутися до середини колеса найбільшого в історії самоскида, і, нарешті, піднятися до кабіни легендарного БелАЗа? Тоді пропонуємо вам доторкнутися до легенди і заглянути в майбутнє в рамках захоплюючої екскурсії на завод кар'єрних самоскидів в Жодіно! Повернення до Мінська. Народних майстрів творіння Подорож в Дудутки, музей старовинних ремесел і технологій, - це як живий дотик до культури і секретів старовинного ремесла білоруської землі. Безліч ремесел і промислів знайшло своє друге народження в руках дудутківських майстрів, які оберігають древні білоруські традиції. Тут ми зануримося в атмосферу білоруського провінційного побуту дев'ятнадцятого століття, побачимо уклад життя садиби в Білорусії, осягнемо сенс народних звичаїв і таємниці древніх ремесел. У пекарні музею познайомимося з технологією випікання хліба по древньому білоруському рецепту «на Рощин», з обрядами, молитвами і вироками, які супроводжували процес випічки хліба. На території садиби Дудутки розташовується єдиний в Білорусі самогонний апарат, на якому офіційно дозволено виготовляти цей міцний спиртний напій. І, звичайно, все це у супроводі смачних дегустацій виготовлених продуктів! Повернення до Мінська.
День 4

Мир - Несвіж

Сніданок.Виселення з готелю.Вільний час в Мінську.Запрошуємо відвідати екскурсію: Спадщина князів (середньовіччя) – Мир і Несвіж (Дорослий: 26€ / Діти: 23€) Мирський замок – об'єкт, включений до спадщини ЮНЕСКО, сміливо можна назвати туристичною Меккою Білорусі. Вдале поєднання архітектурних стилів готики, бароко і ренесансу робить його одним з найбільш вражаючих замків в Європі. Неправильний чотирикутник - так виглядає замок здалеку. Раніше він був неприступною фортецею – стіни товщиною 4,5 метрів, вежі, лише одна з яких служила входом в замок і найскладніші механізми (підйомний міст, падаюча решітка). Кажуть, що в новорічну ніч в Мирському замку чути удари мечів, а дехто стверджує, що під землею є тунель, що з’єднує Мир з Несвіжем. Несвіжський замок – старовинне гніздо могутніх магнатів Радзивілів, про багатство яких ходили легенди. Хоча кажуть, що в Несвіжі і досі лежать скарби, які поки ще залишаються незнайденими. Старий Несвіж з його парками, насипними бастіонами, могутнім замком – палацом, бароковими костелами сам є справжнім скарбом Білорусії. Повернення до Мінська.Виїзд в сторону кордону.Переїзд по території Білорусі. Нічний переїзд.
День 5

Київ

Проходження білорусько-українського кордону.Переїзд до Києва. ~08:00 орієнтовний час прибуття в Київ.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Білоруський вікенд 103 96 10 19 Apr ~ 23 Apr 5 днів 4 ночей

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal 0
Total 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is