Тури

from138

Наш красивий вікенд!

Departure Date

11 May - 11 May

Duration

5 днів 4 ночі

Views

637

Maximum Seats

10

Включає

Страховий поліс
Трансфер
Супровід гіда
Готель 3*
Сніданки
Екскурсії

Опис туру

День 1

Львів - Краків

Безплатні трансфери з залізничного вокзалу до Терминалу-А». Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А». Переїзд до Польщі. Прибуття до Кракова та поселення в готель. Оглядова екскурсія «Магічний Краків» - місто древніх легенд і оповідей, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Вільний час в Кракові. Пропонуємо: • «Пива багато не буває» (23€/18€) – знайомство з історією пивоваріння, а також можливість скуштувати його! А закріпити почуті розповіді, нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях! • «Казімеж - дві культури, дві релігії» (18€/13€). Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімеж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою. Ночівля в готелі (Краків).
День 2

Прага

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу та поселенння в готель. Оглядова екскурсія «Прага - місто легенд» Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця.... Всього й не перелічити! Для бажаючих рекомендуємо: • прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода…. Ось вони незабутні миті в житті… • «Таємниці королів» (18€/13€). Все починається від Страговського монастиря. Далі нас чекають скарди Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна караулу в Празькому дворі. • "Тіні старого міста"(18€/13€). Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Ночівля в готелі (Прага).
День 3

Відень - Шенбрунн

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів». Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площу Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну! У вільний час рекомендуємо: • «Величний Відень» (26€/18€). «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасера! А на завершення екскурсії - «нанесемо візит» принцу Євгенію Савойському і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер! • "Блиск і занепад Великої Імперії" (18€ + вх. квиток) • «Тут музика звучить всюди» (18€+вх.квиток). Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу. • «Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів» (18€+вх.квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. • "Відень - перекази і легенди" (18€/13€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо за незвичним маршрутом і побачимо інший Відень - середньовічний, величний, надихаючий. У вечірній час рекомендуємо - «Відень у вечірньому вбранні!» (30€/26€). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає своє вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі (Будапешт).
День 4

Будапешт - Сентендре - Вишеград

Сніданок. Зранку запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) - заряд бадьорості і енергії на цілий день! (пересування на громадському транспорті). Пішохідна екскурсія «Будапешт - перлина Дунаю» Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ... У вільний час рекомендуємо екскурсії: • «Подорож в Закрут Дунаю» (30€+вх.квиток). Ми відвідаємо Вишеградську фортецю, доторкнемося до побуту і укладу середньовіччя, а ще - отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. • «Ключ до серця Будапешта» (26€/18€). • «У світлі тисячі вогнів» (26€/18€) з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю ... • «Таємнича Буда» (18/13€) Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і сам Королівський Палац! • Відвідування Тропікарія - Океанарія (10€+ вх.квиток) - найбільшого в Центральній Європі. 8 залів! Ночівля в готелі (Будапешт).
День 5

Мішкольц-Тапольце - Токай

Сніданок. Виселення з готелю. Вранці - переїзд і відвідування печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. До Ваших послуг купання і водні атракціони (вх. Квиток). Переїзд на Батьківщину відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - Місто Токай. Для всіх - дегустація токайських вин і «угорський гуляш» - за все хороше! (18 €) Повернення в Україну. Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00. Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час. Трансфер до залізничного вокзалу.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Наш красивий вікенд! 138 126 10 11 May ~ 11 May 5 днів 4 ночі

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal 0
Total 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is