Тури

from261

Подорож в Прибалтику

Departure Date

29 Dec - 04 Jan

Duration

7 днів 6 ночей

Views

179

Maximum Seats

10

Включає

Страховий поліс
Трансфер
Супровід гіда
Готель 3*
Сніданки
Екскурсії

Опис туру

День 1

Львів - Люблін – Вільнюс

Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд в Польщу. При бажанні групи перше місто для знайомства - Люблін (18Є/13Є). Екскурсія по одному з відомих міст Польщі. Серце Любліна Старе Місто з його багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками: Краківська брама, Домініканський монастир, Кафедральний собор з ризницею та скарбницею, Старий театр, який є одним з найцінніших і цікавих в Європі. Поселення в готель на території Литви. Нічліг.
День 2

Вільнюс - Тракай

Сніданок. Переїзд у Вільнюс. Екскурсія «Побачення з Вільнюсом!» Костел Св. Анни - шедевр готики, костел Св. Петра і Павла - перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, ворота каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста. У вільний час рекомендуємо: «Середньовічний казковий замок - Тракай !!!»(21€+ вх. квиток). Єдиний замок на воді у всій Східній Європі, розкішні зали якого прикрашають вітражі і фрески, а місцевий музей гордо зберігає пам'ять про історію країни «Підземний Вільнюс»(18€/10€). Вільнюс безліч разів страждав від пожеж і воєн. Будинки в старому місті перебудовувалися, проте їх підземна частина збереглася з найдавніших часів. Під час екскурсії ми познайомимося з історією Вільнюса, що збереглася в його підземеллях «Дворики Вільнюса»(18€/10€). Звідси можна побачити місто зовсім іншим, не таким, яким ми звикли його бачити. Нарядні і бідні, просторі і вузькі двори відкриють раніше небачене обличчя міста. Переїзд в Таллінн. Поселення в готель. Ночівля.
День 3

Таллінн

Сніданок. Екскурсія «Лицар Балтійського моря - Таллінн». Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто - зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглось дуже добре і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Вільний час. Для бажаючих: Автобусна екскурсія «Більше про Таллінн»(18€/10€). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна 19 - початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Далі -прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів». Проїдемо колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, а ще вас чекає зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка. Екскурсія в знамениту Талліннську вежу «В гості до Товстої Маргарити»(10€/6€+ вх квиток). Товста Маргарита - вежа з непростою долею. Тут знаходилися військовий склад, казарми і в'язниця. Також ми з вами піднімемося на гору вежі, де розташовані міні маяк і кафе-морозиво. «Таємниці міської Ратуші»(10€/6Є+вх.квиток). Таллінська ратуша - єдина збережена середньовічна ратуша в Північній Європі. «Дегустація лікерів Талліна»(21€). На екскурсії ми дізнаємося, як багато в Талліні пов'язано з виготовленням різних звеселяючих і міцних напоїв! Як і де варили і пили пиво городяни, як виробляли горілку барони, і як, вже в минулому столітті з'явилися відомі всім естонські лікери. Їдеш в Таллінн? - привези пляшечку лікеру Старий Таллінн. Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність і залишається одним із символів Естонії. «Легенди Талліна» (10€). За час цієї екскурсії ви дізнаєтеся талліннські легенди і перекази. Можна відвідати знамениту пивоварню Beer House, часниковий ресторан Balthasar, ресторани зі середньовічною кухнею Peppersack, Kuldse Notsu Körts. Ресторан "Old Hansa" (оплата по меню). Ночівля.
День 4

Таллінн - Гельсінкі - Фортеця Свеаборг

Cніданок. Вільний час в Талліні. Можна відвідати ескурсії: Орієнтовно 6:00 - переїзд в порт. Сніданок сухий пайок. «Гельсінкі - коктейль Сходу і Заходу»(60€/48€). Це одне з найдивовижніших міст світу - його вулиці і провулочки звиваються між затоками, мости перекинуті між островами, а в віддалені частини міста ходять пороми Вільний час. Для бажаючих: «Історія Фінляндії і Острів Сеурасаарі»(26€/21€). Острів - це красивий заповідний парк і відкритий для прогулянок і відпочинку цілий рік. На острові знаходяться близько 100 дерев'яних будівель 17-19 століть з усією Фінляндії. У будинках зібрані предмети домашнього начиння і селянського побуту, за якими можна уявити повсякденне життя і традиційні заняття фінів. Замок Фінляндії або морська фортеця Суоменлінна(26€/21€). На шести островах розташувалися зміцнення для захисту фортеці і міста. Сьогодні Суоменлинна - унікальний військовий пам'ятник світового масштабу, історичний і військовий музей, на території якого проживає більше 900 осіб. На території Суоменліна до ваших послуг численні кафе і ресторани. «Фінська кухня»(18€). Нас чекає багато цікавої інформації про традиційну гастрономії та делікатеси Фінляндії, захоплюючий маршрут по незвичайним пам'яток міста. Ми дізнаємося де знаходяться найстаріше, найменше і найвідоміше кафе в місті, дізнаємося про застільні традиції, цікаві факти про сучасний «сухий закон», про гостинність і повсякденному житті фінів. Побуваємо в найстарішому кафе одного з найвідоміших фінських кондитерів, і в невеликій відродженої пекарні, з оригінальними старовинними рецептами. І зможемо купити собі до чаю «торт дружини президента». Повернення в Таллінн. Ночівля в Талліні.
День 5

Рига - Юрмала

Сніданок. Переїзд в Ригу. Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Вільний час. «Таємниці мореплавців» (10€+вх.квиток). Один з кращих музеїв міста - історії Риги і мореплавства. «Місто музикантів і квітів - Юрмала»(26€/21€). Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. На місто спускається вечір. І нас чекає подорож у часі «Романтичні історії Риги»(10€/6€). Ми побачимо: богиню Долі, Будинок «замурованих», балкон Джульєтти у Глухого провулка, вуха царя Мідаса, маски церкви Святого Іоанна. Ми почуємо легенди про відьму-сороку, «ожившому» шведському дерев'яному солдатику, відданого кохання, «страшний сон» ризького ката, пихатої Доротеї, ввічливому старця і примару лицаря. Ночівля в Латвії.
День 6

Рига – Рундальський палац

Сніданок. Вільний час в Ризі. Автобусна екскурсія «Душевна Рига»(18€/10€). Район спікера, Центральний ринок-найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків. (Пішохідна частина) Бульвари зі скверами -Еспланада і сад Верманського. «Кіно і Рига»(18€/10€). На нашій екскурсії по місцях зйомок фільмів в Ризі, ми згадаємо про Шерлока Холмса, героїв казки «Снігова королева», комедії «Блакитний карбункул» і п'єсі «Старомодна комедія». «Долина спокою. Рундальский палац»(30€/21€+вхідний квиток). «Долина спокою» - Руєнталі, зачаровує в будь-який час року. А палац в стилі бароко робить ці місця унікальними. Історія його виникнення нагадує захоплюючий роман. «Божественний сад. Сігулда і Турайда»(30€/21€+вхідний квиток). Місця, в які ми з Вами вирушимо на екскурсію були відомі людям здавна. Відпочиваючі і охрестили курорт «Лівонської Швейцарією». Лікували тут не травами і пігулками, а свіжим повітрям, прогулянками по горбах з паличками і чарівними видами. Або Вільний час для шопінгу. У столиці Латвії щорічно проводяться традиційні розпродажі, під назвою pārdošana. Знижки тут - справа звична, так що шопінг в Ризі багатий на привабливі пропозиції і мега розпродажі. Ночівля в Литві.
День 7

Львів - Варшава

Сніданок. При бажанні групи нас чекає екскурсія по столиці Польщі - Варшаві (18Є/13Є)! Нас зачарує місто королівських резиденцій, місто музики Шопена, місто в якому панує неповторна і унікальна атмосфера. Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на залізничний вокзал.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Подорож в Прибалтику 261 246 10 29 Dec ~ 04 Jan 7 днів 6 ночей

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal 0
Total 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is