Тури

from506

Полуниця з портвейном і Португалія

Departure Date

28 Jan - 28 Jan

Duration

7 днів 6 ночей

Views

292

Maximum Seats

10

Включає

Страховий поліс
Трансфер
Супровід гіда
Готель 3*
Сніданки
Екскурсії

Опис туру

День 1

Львів - Легніца

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Екскурсія Вроцлав- "Священна квітка Європи"(18€/13€).. Розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.
День 2

Ерфурт - Айзенах

Сніданок. Переїзд в Німеччину. Екскурсія "Квіткове місто - Ерфурт". Нас чекає старовинний Айзенах (26€/18€). Поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.
День 3

Ейфелева вежа - Париж - ріка Сена - Дефанс

Сніданок. Переїзд в Париж. Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижу!" Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки). "Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(21€/16€). “Таємниці річки Сена”(13€/10€). Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"(26€/18€) Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж" (Час 23:00-130€) Поселення в готель. Ночівля.
День 4

Версаль - Лувр - Париж - Діснейленд

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір: “Легендарний Монмартр” (18€/13€). "Банти і діаманти. Версаль"(30€+вхідний квиток). "Енциклопедія віків - Лувр"(26€+вх.квиток). Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас(18€/10€). Діснейленд(23€+вх.квиток). Нічний переїзд до Мадрида.
День 5

Мадрид - музей Прадо - Фламенко шоу

Прибуття в Мадрид. По дорозі - зупинка на сніданок (оплачується самостійно по меню). Екскурсія "Мадрид - серце Іспанії". Вільний час. Вечірні розваги "Все життя-Фламенко"(46€/36€). Можливість відвідати музей Прадо (вх. кв). Поселення в готель. Ночівля в Іспанії.
День 6

Толедо - Мадрид

Сніданок. Вільний час в Мадриді. Оглядова екскурсія "Скарби Мадрида"(23€/18€). "Таємниці Мадридського двору"(26€+вхідний квиток). "Сталевий блиск Толедо"(48€/38€). Повернення в Мадрид. Переїзд до Валенсії. Ночівля на території Іспанії.
День 7

Лісабон - шоу Фаду

Сніданок. Переїзд в перлину міст Португалії, головний порт Піренейського півострова, найзахіднішу з усіх європейських столиць місто Лісабон. Пішохідна екскурсія «По вуличках Лісабона». Для бажаючих автобусна оглядова екскурсія «Лісабон - Великі відкриття»(26€/21€). «Про що плаче Фаду» (дод. Оплата.). Вечірня екскурсія "Квартал Шиаду-серце Лісабона"(16€/10€). Ночівля в Португалії.
День 8

Лісабон - порту - палац Ажуда

Сніданок. Вільний час в Лісабоні. Для бажаючих екскурсії: «Порту - північна столиця Португалії» (68€/48€). Або «Палац Ажуда і Португальський Версаль - Палац Келуш»(30 € + вхідний квиток) Ночівля на території Португалії.
День 9

Синтра - мис Рока

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Лісабоні. Для бажаючих екскурсії: «Перлина Португалії - Сінтра» (60€/46€+вх.квиток). Повернення в Лісабон. Нічний переїзд до Барселони.
День 10

Барселона - Фламенко шоу - Монсеррат

Прибуття в Барселону. По дорозі - зупинка на сніданок (оплачується самостійно по меню). Екскурсія "Магія Готичного кварталу". Велика автобусна екскурсія "Сонячна Барселона"(26€/18€). "Гауді і його творіння"(26€ + вхідний квиток). "Монтсеррат- дорога до небес" (55€/38€). Вечірні розваги "Все життя-Фламенко"(38 €/30€). Поселення в готель. Ночівля в Іспанії.
День 11

Монако - Ніцца

Ранній сніданок. Переїзд у Францію. Для бажаючих: "Розкіш і краса: Вильфранш, Монако і Монте-Карло"(46€/36€). «Королева Французької Рів'єри Красуня Ніцца»(21€/16€). Переїзд на нічліг. Ночівля на території Франції.
День 12

Мілан - Бергамо

Сніданок. Переїзд в Італію. Прибуття в Мілан. Мілан витончено поєднує у свому образі середньовічні пам'ятки і ультрасучасні квартали . Тут кожен знайде те, що шукав. Вільний час. «Бергамо .... Два в одному»(38€/30€). Ночівля на території Італії.
День 13

Венеція - Верона - Гранд Канал

Сніданок. Для бажаючих екскурсійні програми на вибір: "Верона-столиця закоханих"(26€/21€). Вільний час. Для бажаючих: "Заручена з морем - Венеція"(38€/30€). Вільний час. Можна відвідати з екскурсоводом знаменитий "Палац Дожів"(доп оплата). Переїзд на територію Угорщини. Ночівля.
День 14

Львів - Токай

Сніданок. Повернення в Україну. При бажанні групи можлива зупинка на дегустацію токайських вин і «угорський гуляш» Батьківщина відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - Місто Токай (18€). Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливо від'єднання від групи в Стрию. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на залізничний вокзал.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Полуниця з портвейном і Португалія 506 473 10 28 Jan ~ 28 Jan 7 днів 6 ночей

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal 0
Total 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is