Тури

Санаторій "Карпатія", Шаян, Закарпаття

Departure Date

Daily

Views

202

Включає

Проживання
3-разове харчування
Базове лікування

Загальна інформація про санаторій ``Карпатія``

«Карпатія» – санаторій вищої категорії, який відрізняється від багатьох інших закладів відпочинку в Карпатах. Найчистіше повітря, тиша і спокій, простора територія серед карпатських гір... Комфортні номери, сучасний лікувальний центр, розвинена інфраструктура -- ось що гарантує вам відмінний відпочинок у Закарпатті та поліпшення здоров`я. Санаторій «Карпатія» визнаний одним із кращих у Карпатах, це перлина відомого курорту Шаян, багатому джерела цілющої мінеральної води.

СУЧАСНА ЛІКУВАЛЬНА БАЗА та велика кількість процедур, власний бювет із двома видами мінеральних вод «Шаянські». Ми приймаємо на лікування дорослих та дітей від 2-х років, лікуємо хвороби шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних шляхів, обміну речовин, органів дихання, опорно-рухового апарату. Spa-процедури, косметолог та оздоровчі програми – для тих, хто хоче покращити своє самопочуття чи зовнішність. У вартість санаторно-курортної путівки входить комплекс, необхідний для ефективного оздоровлення, але ви можете проживати в «Карпатії», як у готелі, і вибирати процедури на свій розсуд (за погодженням з головним лікарем).

ПРОСТІР. Простора закрита територія посеред букового лісу (найкраща атмосфера для людей, які хворіють на алергії та астму) – багато місця для прогулянок та розваг, ви почуваєте себе затишно і захищено. Закарпаття славиться своєю екологічною чистотою, а Шаян – своїм унікальним м’яким мікрокліматом. Тут є охоронюваний паркінг, ставок для риболовлі, тенісний корт, літній басейн, дитячий майданчик, спортзал.

КОМФОРТ. Затишні сучасні номери категорії 4*, з усіма умовами та дрібницями, необхідними для того, щоби ваш відпочинок був справді чудовим. До ваших послуг 50 номерів: є одно-, двокімнатні, а сім’ї з дітьми та компанії надають перевагу двоповерховим котеджам. Прямо на території санаторію знаходиться ресторан «Колиба», де вам запропонують дієтичне чи ресторанне харчування – завжди смачне, свіже, з екологічно чистих місцевих продуктів.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Санаторій "Карпатія", Шаян, Закарпаття 0 0 0 Anytime

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal 0
Total 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is