Тури

from191

Фіорди півночі

Departure Date

08 Apr - 14 Apr

Duration

7 днів 6 ночей

Views

426

Maximum Seats

10

Включає

Страховий поліс
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
Супровід гіда
Проживання
Сніданки
Екскурсії
Проїзд в каюті економ - класу

Опис туру

День 1

Львів - Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А» . Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А» . Переїзд по території Польщі. При наявності часу нас чекає вечірня екскурсія по столиці Польщі - Варшаві (18Є / 13Є)! Нас зачарує місто королівських резиденцій, місто музики Шопена, місто в якому панує неповторна і унікальна атмосфера. Переїзд в готель. Поселення і ночівля в трінзітном готелі.
День 2

Гданськ - Мальборк - Сопот

Сніданок. Екскурсія Гданськ - золоті Ворота Речі Посполитої (18 €)! Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Вільний час. Запрошуємо на екскурсії: «Подорож по середньовіччю - замок Мальброк»(38 € / 30 €). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності. «Бурштинова перлина Балтики - курорт Сопот» (26 € / 23 €). Неймовірно затишний і красивий Сопот - музична перлина Балтики, містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Переїзд в порт. Ніч на поромі.
День 3

Копенгаген - Кронборг

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Переїзд в місто Ганса Християна Андерсена - Копенгаген . Запрошуємо поринути в казку! Пішохідна екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішої гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. У вільний час рекомендуємо на вибір: • здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена»(18 €). • автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо ...» (26Є / 21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена. • «Королівський Копенгаген - замок Розенборг»(26 € + вх квиток). Датська монархія - найстаріша в світі, і зараз столиця країни - це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. • «Таємниці і легенди Королівських Замків» (48 € + вх квиток): замок «Гамлета» - Кронборг , а також замок неймовірної краси - Фредеріксборг!!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, відкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм – романтика… Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.
День 4

Осло

Сніданок. Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло» . В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір: автобусна екскурсія «Місто чотирьох королів -велика прогулянка по Осло» (26 € / 21 €). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. «Парк скульптур Густава Вігеланна»(30 € екскурсія). Ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Кульмінація екскурсії буде гордість жителів Осло - трамплін Хольменколлен, якому більше ста років ... Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.
День 5

Флом - Сталхейм - Согнефьорд

Сніданок. Сьогодні нас чекає царство норвезьких фіордів - неповторні ландшафти, засніжені вершини, відображаються в прозорій глибині моря, грандіозні водоспади, смарагдова гладь фіордів. Всіх бажаючих рекомендуємо відвідати: • «Панорамні види Еурланн-фьорда - майданчик Стегастейн » (26 € / 16 €). Ми поїдемо з Флома через Еурланн до незвичайного, вражаючого майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, знаходиться на висоті 650 м. Над фьордом, і дозволяє насолодитися ні з чим незрівнянною панорамою. •поїздка по Фломській залізниці (68 € / 48 €). 20 років будівництва, 20 тунелів протяжністю 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най - гори, річки, озера, водоспади і ... фьорди ... Під час зупинки у нас буде час насолодитися водної стихії неймовірної краси - водоспаду Кьосфоссен . • незабутній «Круїз на кораблику » (60 € / 48 €). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами та широкий і величний Еурлендфьорд. •«Ущелина Сталхейм» (33 € / 23 €). Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на красивий водоспад Сталхеймсфоссен. Частування в одному з найстаріших готелів Норвегії. Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.
День 6

Гетеборг

Сніданок. Нас чекає чудова природа і розвинена економіка, багатюща історія і доброзичливі люди. Переїзд в Гетеборг. Оглядова екскурсія «Душа Швеції Гетеборг ... » (21 € / 18Є). Гетеборг - столиця західного узбережжя Швеції. Це море, сонце, вітер і атмосфера південного шведського міста. Місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато, і вони тут дуже смачні. Оглядова екскурсія по місту з оглядом головних визначних пам'яток і можливістю спробувати найвідоміший «бутерброд з креветками» в ресторані неба. Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір: «Прогулянка на кораблику по каналах Гетеборга»(30 € / 23 €). Місто з води виглядає надзвичайно красиво. Ми пропливемо під 20 містками і побачимо набережну Гетеборга. «Музей Концерну" Volvo "» (30 € / 23 €). Гетеборг є столицею найвідомішого в світі шведського автомобільного концерну. Прибуття в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Польщу
День 7

Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Переїзд по території Польщі. Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30. Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 00:30 Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Фіорди півночі 191 181 10 08 Apr ~ 14 Apr 7 днів 6 ночей

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal 0
Total 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is