Тури

from184

Італія - країна насолоди ... Рим-Венеція- Флоренція

Departure Date

07 Mar - 12 Mar

Duration

6 днів 5 ночей

Views

391

Maximum Seats

10

Включає

Страховий поліс
Транспортне обслуговування
Супровід гіда
Проживання
Сніданки
Екскурсії

Опис туру

День 1

Львів - Егер - Будапешт

09:00 - виїзд зі Львова. ~ 12: 00 - можливе приєднання до групи в Стрию, Мукачеві, Ужгороді, Чопі. Переїзд на україно-угорський кордон. Угорщина - країна з багатющою, унікальною історією. Розташована в самому центрі Європи. Відправлення в Егер - перлину угорського бароко і батьківщину вогненно- червоних вин. Переїзд в Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.
День 2

Відень

Сніданок. 08:00 - переїзд до Відня. «Відень - столиця розкоші» (15 €) - екскурсія по місту «Розкішна Відень» - столицю блискучої імперії, місто палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних скверів. Відень - стародавнє місто з гучним ім'ям, яке пробуджує мрії. Тут творили великі композитори: Бетховен, Моцарт, Гайдн, Штраус. Тут завжди звучить вальс, а знамениті віденські бали потрясли вже не одне покоління людей. Відень ... Пишна і помпезна, легковажна і весела ... І всі ці епітети абсолютно справедливо підходять до одного з найкрасивіших міст світу. Відень багатолика і багатогранна, і кожен лик і кожна грань - прекрасні. Під час пішохідної екскурсії Ви побачите дивовижні площі Марії Терезії, музеї, Площа Героїв, зимову резиденцію Габсбургів - палац Хофбург, Королівські стайні, собор Петра і Павла, диво середньовічної архітектури - кафедральний собор Св. Стефана, Віденську Оперу. Вільний час. Нічний переїзд до Флоренції.
День 3

Флоренція

Прибуття в Італію ... країну контрастів, натхнення, любові .. Як казав відомий італійський композитор Джузеппе Верді: «Можеш забрати собі весь світ, але залиш мені Італію» ... Флоренція. (УВАГА! Пересування по місту здійснюється громадським транспортом! Квиток оплачується додатково). Вас чекає перше знайомство зі столицею Тоскани. Під час екскурсії по Флоренції (~ 2 год.) Ви дізнаєтеся факти і секрети більш ніж двотисячолітньої історії міста, від заснування в епоху Римської імперії до найважливіших подій 15-го століття і наступних століть. Архітектурна трійця Домського Собору, Баптістерія з його «Брамою Раю» і Дзвіниці Джотто вразить Вас своєю монументальністю і пишністю. Старий Палац - символ міської влади, лоджія ланчі - музей скульптури під відкритим небом, Старий Міст зі своєю сімсотрічний історією, все це стане передмовою до теми історії міста і його скарбів. Вільний час або додаткові екскурсії Поселення в готель. Ночівля.
День 4

Рим

Сніданок. Звільнення номерів. Вільний час в Римі ... Він величний, прекрасний .. Переїзд в транзитний готель. Ночівля.
День 5

Венеція

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд до Венеції. Ось вона ... Мрія моя ... Венеція ... Відправлення на кораблику до Венеції (24 € в дві сторони). Екскурсія оглядова по Венеції (15 € / 10 €). Переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Ночівля.
День 6

Будапешт - Львів

Сніданок. Переїзд в Будапешт. Факультативно пропонуємо: Пішохідна екскурсія «Незвіданий Будапешт» (10 €). Звабливий і чарівний, такий різний і завжди неповторний, Будапешт приваблює безліч туристів в будь-який час року. У цьому місті кожен знайде щось до душі. Ті, хто вважають за краще розмірені прогулянки і шопінг зможуть сповна насолодитися усіма принадами прогулянки по вулиці Ваци, зайти в сувенірні крамнички і невеликі магазинчики, або просто випити чашечку ароматної кави, на затишній терасі кав'ярні. Пропонуємо Прогулянку по Дунаю на кораблику (20 € / 12 €) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації. Нічне прибуття до Львова.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Італія - країна насолоди ... Рим-Венеція- Флоренція 184 0 10 07 Mar ~ 12 Mar 6 днів 5 ночей

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal 0
Total 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is