Uncategorized

22

Гру
2017

Вже з 2018 року на бортах МАУ з’явиться платний Wi-Fi

Posted By : admin/ 222 0

Нам стало відомо, що в 2018 році пасажири Міжнародних авіаліній України (далі – МАУ) зможуть користуватися Wi-Fi прямо на борту літака! Так скільки ж буде коштувати ця послуга і хто зможе нею скористатися?

(зображ. 19)

Представники МАУ повідомили, що доступ в інтернет під час польоту буде надаватися на борту далекомагістральних літаків Boeing 777-200ER вже в 2018 році. Чи буде дана послуга на бортах інших літаків поки не відомо.

Пасажири далекомагістральних літаків Boeing 777-200ER бізнес-класу отримають безкоштовний доступ з обсягом трафіку до 200 Мб. Пасажирам преміального економічного класу і економ-класу запропонують вибрати один з трьох пакетів доступу в інтернет за окрему плату:

  • Lite: 20 Mb інтернету – 7 $
  • Basic: 50 Mb інтернету – 15 $
  • Advanced: 100 Mb інтернету – 23 $

Дана послуга стане доступною завдяки технологіям супутникового інтернету компанії Panasonic Avionics, яка виступила оператором цього нововведення на бортах МАУ.

Пасажири зможуть використовувати будь-які мобільні пристрої, оснащені Wi-Fi для отримання доступу в інтернет. Доступ відкриється після авторизації або оплати послуги на спеціальному порталі.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.