The world

02

Жов
2020

Новини туризму | Полетіли на Марс!

Posted By : kamyou_admin/ 429 0

Уявіть: за вікном мрячить холодний осінній дощ, похмуре небо важко нависає над головою – а ви… А ви ніжитеся під ласкавими променями єгипетського сонця і плаваєте з рибками і черепашками в оточенні яскравих коралів 🐠 Фантастика? Ні, реальність, доступна і близька! 🙌

Марса-Алам – це найкраще, що може запропонувати Єгипет💙

Червоне море, спокійна атмосфера, незаймана природа, кілометри білосніжних пляжів, місцева екзотика, стародавні міста, верблюди, шамани, піраміди, і звичайно ж, шикарні 4-5⭐️резорти – всього цього тут в надлишку.

Але головне, Марс – справжній рай для дайверів та снорклінгістів, з надзвичайно багатим підводним світом: 🐠екзотичні рибки, неймовірні корали, унікальні морські корови, дельфіни🐬 та величезні черепахи🐢 Таких барвистих і легкодоступних коралових садів, мабуть, не знайти більше ніде у світі! 💯

Причому підводний світ в Марса-Алам дійсно доступний для всіх! І вам зовсім не обов’язково освоювати акваланг: ви можете милуватися мешканцями Червоного моря через скляне дно яхти, подорожуючи на спеціальних човнах. Але ми рекомендуємо все-таки захопити з собою маску і ласти.

Так як зараз занурення з аквалангом зараз заборонені у Шарм-ель-Шейху і Хургаді – це чи не єдина можливість зайнятися дайвінгом в Єгипті.

🔥Ціни на тур знижено! Вартість відпочинку від $399/7 ночей за особу (з авіаперельотом, проживанням у готелях 4-5*, харчуванням, трансфером, страховкою).

Не відкладайте мрію, побалуйте себе казковим літом, релаксом і неймовірним досвідом – летимо з нами на Марс!

✔️Віза до 31 жовтня не потрібна

для консультації і бронювання звертайтесь за телефоном:

 0 800 300 120 (дод. 5) – безкоштовні дзвінки по Україні

 

 

 

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.