Travel

01

Гру
2020

Новини туризму | Який пляж вибрати на о. Занзібар?

Posted By : kamyou_admin/ 453 0

Цьогоріч острів Занізібар (Танзанія) є одним з небагатьох доступних туристичних напрямків для українців. І це чудова альтернатива Мальдівам чи Сейшелам!

Сьогодні розглянемо, який курорт обрати для комфортного відпочинку на Занзібарі.

Занзибар Танзания, путевки и горящие туры на Занзибар из Москвы, цены на отдых на Занзибаре 2020 года от всех туроператоров, отзывы, фото, достопримечательности

ПІВНІЧ ОСТРОВА
Північ острова приймає велику частину туристів. Тут добре розвинена інфраструктура за межами готелів і великий вибір готелів для розміщення. Відливи і припливи тут менш відчутні.

Кендва
У центральній частині ширина пляжної смуги до 200 м.
У цій частині дуже шумно і весело. Більше підійде для молоді – тут комфортабельні готелі, багато майданчиків для пляжного волейболу і футболу, швидкий набір глибини для плавання, а також багато барів і ресторанів.
Північ і південь Кендви спокійніший, пляжна смуга не така широка і пологий захід у воду. Ця частина краще підійде для відпочинку з дітьми.

Нунгві – крайня точка півночі. Колір води тут самий блакитний, а пісок білосніжний, як борошно.
Тут відмінний дайвінг і снорклінг.
Ресторани, продуктові магазини, ринки, аптеки, заправка – все є.
Нунгві, мабуть, найбільш людний пляж Занзібара.

ПІВНІЧНИЙ-СХІД
Ківенгва – за красою пляжу можна поставити на друге місце після північних. Той же білий пісок, бірюзова вода, широка смуга пляжу, вздовж берега пальми. Під час відливу вода відходить до кілометра. Вибір готелів гідний, і їх ціна приємніша північних.
Також добре розвинена інфраструктура і зручно добиратися до будь-якого регіону острова.

СХІД
Пляжі Пінгу і Падж.
Мілководдя під час відливу тут від кілометра. Дуже широка пляжна смуга і захід у воду досить пологий. Нереально красивий білий пісок. Готелі дешевші, ніж на півночі.
Тут часто вітряно, тому є можливість зайнятися кайтсерфінгом. Увечері є куди вийти і багато кафешок.
Підійде для активної молоді.

ПІВДЕНЬ
Пляж Кізімказі.
Це майже незайманий Занзібар. Інфраструктура за готелями відсутня. Абсолютне злиття з природою. Відливи – півтора-два кілометри.
Головна особливість цього місця – дельфіни.

ЗАХІД
Пляжі Бубубу і Мангалвані. Кам’янисте дно, пологий вхід, широкий пляж, пісок білий. Спокійно, мангрові дерева, красиві валуни на пляжі. Відливи-припливи слабо виражені.

Бронюйте свій відпочинок заздалегідь 😉

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.