18

Лип
2018

Новини туризму | П’ять типів противних попутників і ліки від їх противності

Posted By : kamyou_admin/ 107 0

Будь-яка поїздка по Європі, автобусний тур завжди поєднується з комунікацією з незнайомими людьми. Ми нарахували 5 типів противних попутників і пропонуємо ліки від їх противності.

Буркутони

Незадоволені всім і завжди. Маршрут дебільний, автобус не той, в ньому холодно-жарко-душно, гід з поганою дикцією, занадто гучні або пасивні. По готелях та ж ситуація – холодильника немає, фен не працює, ліхтар світить у вікно, в кімнаті протяг, душ тече.

Порада по нейтралізації проста – поставтеся до бурчання, як до дзюрчанню фонтану або шуму лісу за вікном. Якщо хочете взяти на себе якусь гомеопатичні дозу їх бурчання, підготуйте запасний шлях відступу, щоб гідно ретируватися, не будучи заваленим і приголомшеним їх стогонами.

Постійно спізнюються

Існують в двох різновидах. Перший живе в паралельній реальності, яка відстає від нашого світу хвилин на 10-15. Практично не лікується, іноді проходить, як гикавка, після групового скандалу або гучної істерики гіда в турі.

Другий різновид більш токсичний, бо живе під діагнозом «і нехай весь світ зачекає». Це ті самі люди, які вийшовши з готелю в останню хвилину, не поспішаючи прикурюють і перевальцем підходять до розлюченої групи. Вони люблять вискочити на каву, у них зникає відчуття часу при вигляді сувенірних крамниць.

Порада по нейтралізації – фінансові санкції. Можна поїхати, не чекаючи на них.

Несуни

О, це просто епічна категорія. Всім нам доводилося що-небудь прихопити зі сніданку. Але ось маніяків, які приходять на сніданки з сумками розміром з камери схову або з судочками, мені зрозуміти складно. Особливо якщо на групу виділяється їжа за рахунком – на 40 осіб 40 йогуртів і т.д. Причому цим страждають і ровесники соцреалізму, і люди молодші, здавалося б, не знають дефіциту і голоду. Не завжди це пролетарі і люди, що купили тур в кредит або в обмін на нирку. Іноді це інтелігентного вигляду люди з гаджетами останніх моделей.

Як правило, готелі не в захваті від такої «сарани», і не хочуть продовжувати договори з агентствами, які привозять несунів. Або скорочують сніданки до прожиткового мінімуму.

Рада по нейтралізації. Штрафи. Ніякі скандали і гнівні листи представників турагентств не мали такого виховного результату, як штраф в пару десятків євро за два вкрадені яйця. Ну а для попутників несунів важливо вчасно зрозуміти, куди вони потрапили – і не «клацати дзьобом» на сніданках, а також робити запаси на випадок голодомору в форматі хлібців, паштетиків, джемів і т.д.

Віджимали

Це категорія людей, які щиро впевнені, що тур був організований саме для них. А решта сидять в автобусі потрапили туди через непорозуміння. Наприклад, можуть піти на задню лавку в автобусі і прилягти відпочити, зсунувши речі попутників і навіть не питаючи дозволу. Вони намагаються першими заселитися в номер, висмикують у гіда безкоштовні карти. Поодинці боротися з такими акулами собі дорожче – зжеруть і не подавляться.

Порада по нейтралізації. Групова оборона рубежів хоча б половиною групи іноді заганяє віджимав в рамки дозволеного.

Всезнайки

Досить часто в групі трапляються люди з паперовими картами, роздруківками пам’яток по маршруту, довідниками та іншими ментальними помічниками. Всезнайки можуть перебивати гіда, намагаються підловити його на неточності або апелювати до групи словами – а у мене інші відомості; за останніми даними це не так … А у випадку з готелями вони пророкують поганий сніданок, розташування посеред кукурудзяного поля і вигукують – а я говорив!

Порада по нейтралізації. Нейтралізувати таких попутників можна їх же зброєю – підловивши їх на неточності, або організувавши невелику «партію опору» і ввічливо по черзі припиняючи всі спроби мовлення всезнайки. Часто вони ображаються і замовкають, на загальне полегшення.

ПОДОРОЖУЙТЕ З KAMYOU!

Зателефонуйте нам +38 (0352) 252-444
+380975590739, +380731287097
або напишіть tour@kamyou.com.ua

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.