Uncategorized

22

Гру
2017

Франція: випробуйте незвичайні лижі і техніки

Posted By : admin/ 715 0

 

Франція: випробуйте незвичайні лижі і техніки

Ви тільки починаєте кататися на лижах / сноубордах або Ви вже досвідчений лижник / сноубордист? У будь-якому випадку Ви не залишитесь байдужими до цих новинок! Відправляйтеся до Франції з KAMYOU і випробуйте все самі!

Хочете зосередитися на навколишній природі і тиші, не відриваючи ніг від снігу? Спробуйте цієї зими спеціальну техніку на лижах Tai і Snowga. В Grand Tourmalet, Кеті Брейтон, інструктор і колишній чемпіон світу з швидкісних лиж, розробила спеціальні вправи, що поєднують навчальні лижі та тайцзи. Tai Ski рекомендується для початківців лижників, а також дозволяє звільнити Вас від Ваших побоювань, навчитися краще контролювати простір і «плавати на лижах».

У Вальморель Ви можете випробувати альянс скандинавської ходьби (ходьба з палицями) і йогу. Разом з чудовим навколишнім ландшафтом цей досвід буде унікальним!

Морзін також пропонує першу лижну трасу у Франції для цих вправ – серію з 10 поз. Ці пози призначені для підготовки тіла до спортивних змагань.

Незвичайне ковзання: протестуйте Snooc

Зробити це Ви зможете, якщо поїдете цієї зими в Grand Bornand. Snooc дозволяє поєднувати лижні тури і катання на санях. Всього за кілька хвилин snooc перетворюється з лиж в злегка підняті санки. Ви можете взяти його на прокат в спортивних магазинах Гран-Борнан. Також там є спеціальні курси, надані ESF. Крім Гран-Борнан Ви можете покататися на snooc в Серра-Шевальє, Валуаре і Сен-Франсуа-Лоншаме.

Випробуйте нові Sled Dogs (норвезькі снігові ковзани)

Новий стиль катання Sled Dogs практикується з використанням снігових ковзанів під назвою Sled Dogs Snowskates. Ними легко користуватися, вони дозволяють новачкам відкривати для себе радості катання на лижах, а досвідченим – удосконалювати свою лижну техніку. Ця нова дисципліна з’явилася минулої зими на схилах Ле Же.

Забронюйте тур до Франції і ми зробимо Ваш відпочинок незабутнім!

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.