09

Бер
2018

11 фактів про Ісландію, які Ви могли не знати

Posted By : kamyou_admin/ 2638 0
Ісландія – одне з найкрасивіших місць на Землі. Тут живе всього 320 000 осіб, але країна постійно наповнена туристами з усього світу, які хочуть побачити її гейзери та фіорди, скелі та льодовики. Ісландію безперечно варто включити в список країн, які треба відвідати цього року.

11 фактів про Ісландію, які Ви могли не знати

1. Ісландія – найбільший в світі острів вулканічного походження.
2. Столиця Рейк’явік – найпівнічніша столиця світу.
3. Найбільший льодовик Європи Ватнайекюдль (його площа дорівнює площі всіх льодовиків європейського субконтиненту) знаходиться тут..
4. Водоспад Дехтіфосс вважається найпотужнішим водоспадом Європи: в секунду він скидає близько 500 м³ води. Бризки від нього видно на відстані кілометра.
5. Центральна частина острова взимку настільки сувора і до того схожа на місячний ландшафт, що НАСА відпрацьовувала зі своїми астронавтами вихід на поверхню місяця.
6. Ісландські будинки не потребують штучного опалення – пара та гаряча вода потрапляють туди прямо з природних гарячих джерел.
7. Ісландія щорічно входить в десятку країн з найкращим рівнем життя, а тривалість життя в ісландців – одна з найвищих у світі.
8. Менше одного відсотка населення Землі зможе вимовити слово Ейяфьятлаюкутль. Це – найвідоміший ісландський вулкан.
9. Найширша «кипляча» річка світу – Дейдартунгувер на північ від Рейк’явіка. Витрата води в цих каскадах окропу, що б’ють з гарячих ключів, становить 225 л на секунду.
10. Ісландія може похвалитися найщільнішою концентрацією гейзерів у світі.
11. Гордість Ісландії й один з її національних символів – Блакитна Лагуна. Це абсолютно унікальне геотермальне озеро, температура води в ньому цілий рік +37 °.

В нас Ви можете придбати найцікавіші тури в Ісландію!

Зателефонуйте нам +38 (0352) 252-444
+380975590739, +380731287097
або напишіть info@kamyou.com.ua

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.