Uncategorized

05

Бер
2018

5 найбільш доступних з 25 найкращих пляжів на планеті

Posted By : kamyou_admin/ 338 0

Онлайн-сервіс для мандрівників Trip Advisor визначив 110 переможців у номінації «Кращі пляжі» премії Travel’s Choice 2018 року. З них ми обрали ті, до яких найпростіше дістатися.

Отже, на шостому місці рейтингу кращих світових пляжів — La Concha в іспанському Сан-Себастьяні. Мандрівники відзначають широку смугу чистого піску, спокійне море та мальовниче узбережжя. Рекомендують прогулятися по набережній навіть не в сезон. Задоволення гарантовано! Сан-Себастьян попадеться вам на шляху, якщо ви подорожуєте по автентичному, а не середземноморському узбережжі Іспанії.

11 місце у списку «the Best» і друге по доступності дісталося критському пляжу Елафонісі в Греції. Його найзручніше відвідати, відпочиваючи в Ханьї. Туристи люблять це місце за яскраву бірюзову воду і білий пісок. Однак багато журяться, що добиратися до нього досить довго — близько двох годин на машині.

На 13 позиції в рейтингу кращих і, відповідно, на 3-м по близькості до виявився пляж у затоці Фігового дерева в Протарасе на Кіпрі. Користувачі відзначають чисту воду, захищеність від вітру і велику різноманітність водних розваг.

Пляж Клеопатра в Аланії посів 19 місце. Його називають справжньою перлиною узбережжя і візитною карткою міста. Туристи, щоправда, скаржаться на нестачу роздягалень, але при цьому відзначають, що ласкаве і чисте море компенсує цей недолік.

Ще один пляж, до якого буде не дуже складно дістатися  — Spiaggia dei Conigli на Сицилії. Він знаходиться на 21 позиції загального топу. Мандрівникам подобається чистий оксамитовий пісок і мальовничі краєвиди, що відкриваються з узбережжя. Ну і почесне п’яте місце серед найдоступніших.

В 25 кращих пляжів світу, за версією Trip Advisor, також увійшли шматочки узбережжя Куби, Домінікани, Австралії, Багамських островів, Танзанії та інших. Проте шлях до них  займає не менше 10 годин в одну сторону.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.