ISM University of management and economics

ISM University of management and economics

Литва

ISM University of management and economics

Країна: Литва
Місто: Вільнюс
Форма власності: Приватна
Рік заснування: 1999р.

Університет менеджменту і економіки або ISM – перший приватний вуз Литви. Він був заснований однією з провідних європейських бізнес-шкіл – Норвезької школою менеджменту (BI Norvegian Business School). ISM входить в топ-200 кращих шкіл бізнесу в світі. Особливість і величезна перевага університету ISM – безліч міжнародних програм обміну і програм подвійного диплому, що дозволяють студентам під час навчання вчитися кілька семестрів в одному з університетів-партнерів та отримати дипломи кількох європейських вузів.

Навчання в ISM робить основний акцент на практиці і вихованні майбутніх лідерів і підприємців. Університет ISM має сильні позиції на міжнародному рівні і займає високі місця в рейтингах. У 2014-2015 рр. магістерські програми ISM виявилися в списках кращих: програма Міжнародного маркетингу і менеджменту, і Фінансова економіка отримали нагороди як програми №1 в Східній Європі та країнах Прибалтики. Диплом ISM визнається в понад 40 країнах світу.

Університет ISM має найвищу оцінку в Литві і одну з найвищих у всьому регіоні Центральної та Східної Європи. Засновник університету – Норвезька бізнес школа BI, входить в топ-20 кращих бізнес-шкіл в Європі з міжнародною репутацією, яка гарантує, що ваш диплом буде високо оцінюватися в усьому світі.

  1. Управління промисловими технологіями
  2. Міжнародний бізнес та комунікація
  3. Фінанси
  4. Економіка та політика
  5. Управління інноваційними технологіями
  6. Маркетинг
  7. Фінансова економіка
  8. Літня школа для студентів та школярів

Університет ISM не має своїх гуртожитків, але має домовленості з найближчими резиденціями і хостелами, тому іноземні студенти будуть забезпечені житлом. В середньому, на проживання, харчування, транспорт та інші витрати студенту в Литві необхідно від 400 до 600 € в місяць.

Перекладена англійською мовою копія документу про попередню освіту та виписки оцінок. Сертифікат IELTS від 5.5 ,TOEFL від 60 або скласти внутрішній тест університету.

Залиште заявкуBook Car

Car Name Price Per Day Availabel Cars Max People
ISM University of management and economics 0

Booking Information

Name Price Days Quantity Total

SUMMARY

Booking 0
Extra Items 0
Total 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Note is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is